Амбасада на САД во Приштина бара да се престане со негирањето на воените злосторства - А1он
Почетна Регион Амбасада на САД во Приштина бара да се престане со негирањето на воените злосторства
Регион

Амбасада на САД во Приштина бара да се престане со негирањето на воените злосторства

15/04/2019 - 18:50 730 прегледи
Амбасада на САД во Приштина бара да се престане со негирањето на воените злосторства