ЕК се надева во овој мандат да започне трговски преговори со САД - А1он
Почетна Свет ЕК се надева во овој мандат да започне трговски преговори со САД
Свет

ЕК се надева во овој мандат да започне трговски преговори со САД

15/04/2019 - 18:17 40 прегледи
ЕК се надева во овој мандат да започне трговски преговори со САД