Гвардиола уверен: Ќе играме во полуфиналето во Лигата на шампионите - А1он
Почетна СпортФудбал Гвардиола уверен: Ќе играме во полуфиналето во Лигата на шампионите
Фудбал

Гвардиола уверен: Ќе играме во полуфиналето во Лигата на шампионите

15/04/2019 - 16:41 103 прегледи
Гвардиола уверен: Ќе играме во полуфиналето во Лигата на шампионите