САД во раскол поради Асанж: За некои тој е предавник, за други херој - А1он
Почетна Свет САД во раскол поради Асанж: За некои тој е предавник, за други херој
Свет

САД во раскол поради Асанж: За некои тој е предавник, за други херој

15/04/2019 - 15:51 260 прегледи
САД во раскол поради Асанж: За некои тој е предавник, за други херој