Грушко: Русија во целост ја прекина соработката со НАТО - А1он
Почетна Свет Грушко: Русија во целост ја прекина соработката со НАТО
Свет

Грушко: Русија во целост ја прекина соработката со НАТО

15/04/2019 - 15:10 157 прегледи
Грушко: Русија во целост ја прекина соработката со НАТО