Меј: Британската Влада продолжува со плановите за Брегзит без договор - А1он
Почетна Свет Меј: Британската Влада продолжува со плановите за Брегзит без договор
Свет

Меј: Британската Влада продолжува со плановите за Брегзит без договор

15/04/2019 - 13:52 54 прегледи
Меј: Британската Влада продолжува со плановите за Брегзит без договор