СДСМ: Лажна вест на ВМРО-ДПМНЕ е дека Десковска користела службено возило - А1он
Почетна Македонија СДСМ: Лажна вест на ВМРО-ДПМНЕ е дека Десковска користела службено возило
Македонија

СДСМ: Лажна вест на ВМРО-ДПМНЕ е дека Десковска користела службено возило

14/04/2019 - 19:36 235 прегледи
СДСМ: Лажна вест на ВМРО-ДПМНЕ е дека Десковска користела службено возило