Две дојави за бомби во центарот на Киев, евакуирани 1.500 луѓе - А1он
Почетна Свет Две дојави за бомби во центарот на Киев, евакуирани 1.500 луѓе
Свет

Две дојави за бомби во центарот на Киев, евакуирани 1.500 луѓе

14/04/2019 - 17:37 41 прегледи
Две дојави за бомби во центарот на Киев, евакуирани 1.500 луѓе