ВМРО-ДПМНЕ: Десковска со службено возило и маичка од кампања на партиски митинг - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Десковска со службено возило и маичка од кампања на партиски митинг
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Десковска со службено возило и маичка од кампања на партиски митинг

14/04/2019 - 17:25 1,113 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Десковска со службено возило и маичка од кампања на партиски митинг