Променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи - А1он
Почетна Македонија Променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи
Македонија

Променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи

14/04/2019 - 09:22 108 прегледи
Променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи