Лагард: Со одлагање на Брегзит е избегнато „страшно сценарио“ - А1он
Почетна Економија Лагард: Со одлагање на Брегзит е избегнато „страшно сценарио“
Економија

Лагард: Со одлагање на Брегзит е избегнато „страшно сценарио“

12/04/2019 - 11:12 129 прегледи
Лагард: Со одлагање на Брегзит е избегнато „страшно сценарио“