Променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер - А1он
Почетна Македонија Променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер
Македонија

Променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер

12/04/2019 - 07:30 207 прегледи
Променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер