Русија го усвои спорниот предлог-закон со кој се ограничува интернетот - А1он
Почетна Свет Русија го усвои спорниот предлог-закон со кој се ограничува интернетот
Свет

Русија го усвои спорниот предлог-закон со кој се ограничува интернетот

11/04/2019 - 11:54 191 прегледи
Русија го усвои спорниот предлог-закон со кој се ограничува интернетот