Пленковиќ разговарал со Шарец и рече дека нема драма во односите со Словенија - А1он
Почетна Регион Пленковиќ разговарал со Шарец и рече дека нема драма во односите со Словенија
Регион

Пленковиќ разговарал со Шарец и рече дека нема драма во односите со Словенија

11/04/2019 - 09:25 56 прегледи
Пленковиќ разговарал со Шарец и рече дека нема драма во односите со Словенија