Царина набави нови 12 возила вредни 300.000 евра - А1он
Почетна Македонија Царина набави нови 12 возила вредни 300.000 евра
Македонија

Царина набави нови 12 возила вредни 300.000 евра

10/04/2019 - 14:03 2,230 прегледи
Царина набави нови 12 возила вредни 300.000 евра