Спасовски од Дебар: Поддршката за Пендаровски и Дука е поддршка за концептот што води заедно напред! - А1он
Почетна Македонија Спасовски од Дебар: Поддршката за Пендаровски и Дука е поддршка за концептот што води заедно напред!
Македонија

Спасовски од Дебар: Поддршката за Пендаровски и Дука е поддршка за концептот што води заедно напред!

07/04/2019 - 14:30 89 прегледи
Спасовски од Дебар: Поддршката за Пендаровски и Дука е поддршка за концептот што води заедно напред!