Холандски воен авион Ф-16 сам се погодил за време на вежба - А1он
Почетна Свет Холандски воен авион Ф-16 сам се погодил за време на вежба
Свет

Холандски воен авион Ф-16 сам се погодил за време на вежба

07/04/2019 - 13:17 1,341 прегледи
Холандски воен авион Ф-16 сам се погодил за време на вежба