Лавров: Кризата во Либија е резултат на мешањето на НАТО - А1он
Почетна Свет Лавров: Кризата во Либија е резултат на мешањето на НАТО
Свет

Лавров: Кризата во Либија е резултат на мешањето на НАТО

06/04/2019 - 15:05 231 прегледи
Лавров: Кризата во Либија е резултат на мешањето на НАТО