Малолетна велешанка допирана по тело од чувар во училиште

Малолетна девојка од Велес вчеравечер околу 20:40 часот во СВР Велес пријавила дека била допирана по телото од чувар во училиште во Велес.

Како што информираат од СВР Велес, 61-годишниот чувар В.Т. е приведен во полиција.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Скопјанец го бркаа со сатар низ Лептокарија бидејќи се пожалил на високата сметка

Кристијан Ландов

15-годишно девојче од Прилеп паднало во провалија

Ана Ололовска

Со хеликоптер извлечено 15-годишно девојче од Селечка Планина кај Прилеп

Гостиварец и дебранец го нарушиле јавиот ред и мир во Дебар

Ана Ололовска

Кавадарчанец со остар предмет му нанел убодна рана на сограѓанин

Ана Ололовска

Едно лице повредено во расправија на „Џон Кенеди“