Самоопределување ќе организира протести за уривање на Харадинај и Тачи - А1он
Почетна Регион Самоопределување ќе организира протести за уривање на Харадинај и Тачи
Регион

Самоопределување ќе организира протести за уривање на Харадинај и Тачи

04/04/2019 - 16:06 204 прегледи
Самоопределување ќе организира протести за уривање на Харадинај и Тачи