Трамп: Најверојатно ќе разговарам со Путин и Си за Венецуела - А1он
Почетна Свет Трамп: Најверојатно ќе разговарам со Путин и Си за Венецуела
Свет

Трамп: Најверојатно ќе разговарам со Путин и Си за Венецуела

30/03/2019 - 09:31 475 прегледи
Трамп: Најверојатно ќе разговарам со Путин и Си за Венецуела