Израел нападна ирански магацин со оружје во Сирија - А1он
Почетна Свет Израел нападна ирански магацин со оружје во Сирија
Свет

Израел нападна ирански магацин со оружје во Сирија

28/03/2019 - 14:30 95 прегледи
Израел нападна ирански магацин со оружје во Сирија