Жерновски: Очекуваме конкретен датум за преговори на нашата земја со ЕУ во јуни - А1он
Почетна Актуелно Жерновски: Очекуваме конкретен датум за преговори на нашата земја со ЕУ во јуни
Актуелно

Жерновски: Очекуваме конкретен датум за преговори на нашата земја со ЕУ во јуни

28/03/2019 - 10:29 135 прегледи
Жерновски: Очекуваме конкретен датум за преговори на нашата земја со ЕУ во јуни