Сирија бара итна седница на СБ на ОН за Голанската висорамнина - А1он
Почетна Свет Сирија бара итна седница на СБ на ОН за Голанската висорамнина
Свет

Сирија бара итна седница на СБ на ОН за Голанската висорамнина

27/03/2019 - 11:30 74 прегледи
Сирија бара итна седница на СБ на ОН за Голанската висорамнина