Данска го ратификува Протоколот за пристапување на земјава кон НАТО - А1он
Почетна Актуелно Данска го ратификува Протоколот за пристапување на земјава кон НАТО
Актуелно

Данска го ратификува Протоколот за пристапување на земјава кон НАТО

26/03/2019 - 17:43 377 прегледи
Данска го ратификува Протоколот за пристапување на земјава кон НАТО