Израел започна воена офанзива во Појасот Газа - А1он
Почетна Свет Израел започна воена офанзива во Појасот Газа
Свет

Израел започна воена офанзива во Појасот Газа

25/03/2019 - 18:15 657 прегледи
Израел започна воена офанзива во Појасот Газа