Турција негира дека нејзини авиони го пресретнале хеликоптерот на Ципрас - А1он
Почетна Регион Турција негира дека нејзини авиони го пресретнале хеликоптерот на Ципрас
Регион

Турција негира дека нејзини авиони го пресретнале хеликоптерот на Ципрас

25/03/2019 - 16:56 1,016 прегледи
Турција негира дека нејзини авиони го пресретнале хеликоптерот на Ципрас