Израел тврди дека нападот од Појасот Газа го извршил Хамас - А1он
Почетна Свет Израел тврди дека нападот од Појасот Газа го извршил Хамас
Свет

Израел тврди дека нападот од Појасот Газа го извршил Хамас

25/03/2019 - 12:29 78 прегледи
Израел тврди дека нападот од Појасот Газа го извршил Хамас