ВИДЕО: Смартфон кој издржува 50 дена со едно полнење - А1он
Почетна МагазинТехнологија ВИДЕО: Смартфон кој издржува 50 дена со едно полнење
Технологија

ВИДЕО: Смартфон кој издржува 50 дена со едно полнење

25/03/2019 - 11:34 499 прегледи
ВИДЕО: Смартфон кој издржува 50 дена со едно полнење