Двајца убиени во протести на границата меѓу Израел и Појасот Газа - А1он
Почетна Свет Двајца убиени во протести на границата меѓу Израел и Појасот Газа
Свет

Двајца убиени во протести на границата меѓу Израел и Појасот Газа

22/03/2019 - 19:48 82 прегледи
Двајца убиени во протести на границата меѓу Израел и Појасот Газа