(ВИДЕО) Мицкоски: Во Брисел разговаравме и за ветувањето на Заев за предвремени парламентарни избори на есен - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Мицкоски: Во Брисел разговаравме и за ветувањето на Заев за предвремени парламентарни избори на есен
Македонија

(ВИДЕО) Мицкоски: Во Брисел разговаравме и за ветувањето на Заев за предвремени парламентарни избори на есен

21/03/2019 - 18:54 753 прегледи
(ВИДЕО) Мицкоски: Во Брисел разговаравме и за  ветувањето на Заев за предвремени парламентарни избори на есен