Бејл може да одигра клучна улога во трансферот на Погба во Реал - А1он
Почетна СпортФудбал Бејл може да одигра клучна улога во трансферот на Погба во Реал
Фудбал

Бејл може да одигра клучна улога во трансферот на Погба во Реал

21/03/2019 - 14:29 409 прегледи
Бејл може да одигра клучна улога во трансферот на Погба во Реал