Австралија: Тензиите со Турција се намалени по објаснувањето од Анкара - А1он
Почетна Свет Австралија: Тензиите со Турција се намалени по објаснувањето од Анкара
Свет

Австралија: Тензиите со Турција се намалени по објаснувањето од Анкара

21/03/2019 - 10:43 176 прегледи
Австралија: Тензиите со Турција се намалени по објаснувањето од Анкара