Боинг планира нов софтвер за авионите „737 МАКС“ - А1он
Почетна Свет Боинг планира нов софтвер за авионите „737 МАКС“
Свет

Боинг планира нов софтвер за авионите „737 МАКС“

21/03/2019 - 08:52 77 прегледи
Боинг планира нов софтвер за авионите „737 МАКС“