Курц за шестмесечна суспензија на партијата на Орбан од ЕПП - А1он
Почетна Свет Курц за шестмесечна суспензија на партијата на Орбан од ЕПП
Свет

Курц за шестмесечна суспензија на партијата на Орбан од ЕПП

20/03/2019 - 13:38 184 прегледи
Курц за шестмесечна суспензија на партијата на Орбан од ЕПП