ЕУ го казни „Гугл“ со 1,49 милијарди евра - А1он
Почетна Свет ЕУ го казни „Гугл“ со 1,49 милијарди евра
Свет

ЕУ го казни „Гугл“ со 1,49 милијарди евра

20/03/2019 - 13:20 199 прегледи
ЕУ го казни „Гугл“ со 1,49 милијарди евра