Јункер: Тешко дека ќе има решение за Брегзит на Самитот на ЕУ - А1он
Почетна Свет Јункер: Тешко дека ќе има решение за Брегзит на Самитот на ЕУ
Свет

Јункер: Тешко дека ќе има решение за Брегзит на Самитот на ЕУ

20/03/2019 - 12:10 114 прегледи
Јункер: Тешко дека ќе има решение за Брегзит на Самитот на ЕУ