Кабинетот на Катругалос: Нова демократија ја извртува реалноста за Договорот од Преспа - А1он
Почетна Регион Кабинетот на Катругалос: Нова демократија ја извртува реалноста за Договорот од Преспа
Регион

Кабинетот на Катругалос: Нова демократија ја извртува реалноста за Договорот од Преспа

20/03/2019 - 11:13 223 прегледи
Кабинетот на Катругалос: Нова демократија ја извртува реалноста за Договорот од Преспа