Помпео во посета на Кувајт, Израел и Либан - А1он
Почетна Свет Помпео во посета на Кувајт, Израел и Либан
Свет

Помпео во посета на Кувајт, Израел и Либан

20/03/2019 - 08:27 24 прегледи
Помпео во посета на Кувајт, Израел и Либан