Пожар над Прилеп, гори сува трева и мешовита шума - А1он
Почетна Македонија Пожар над Прилеп, гори сува трева и мешовита шума
Македонија

Пожар над Прилеп, гори сува трева и мешовита шума

19/03/2019 - 17:52 93 прегледи
Пожар над Прилеп, гори сува трева и мешовита шума