(ВИДЕО) Заев-Могерини: Работиме напорно да докажеме дека во јуни Северна Македонија заслужува старт на преговорите со ЕУ - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Заев-Могерини: Работиме напорно да докажеме дека во јуни Северна Македонија заслужува старт на преговорите со ЕУ
Македонија

(ВИДЕО) Заев-Могерини: Работиме напорно да докажеме дека во јуни Северна Македонија заслужува старт на преговорите со ЕУ

19/03/2019 - 14:46 270 прегледи
(ВИДЕО) Заев-Могерини: Работиме напорно да докажеме дека во јуни Северна Македонија заслужува старт на преговорите со ЕУ