Напад со нож во училиште во Осло, четворица повредени - А1он
Почетна Свет Напад со нож во училиште во Осло, четворица повредени
Свет

Напад со нож во училиште во Осло, четворица повредени

19/03/2019 - 12:02 191 прегледи
Напад со нож во училиште во Осло, четворица повредени