Русија ќе распореди Ту-22М3 на Крим - А1он
Почетна Свет Русија ќе распореди Ту-22М3 на Крим
Свет

Русија ќе распореди Ту-22М3 на Крим

18/03/2019 - 19:16 303 прегледи
Русија ќе распореди Ту-22М3 на Крим