Путин потпиша закон кој овозможува блокирање на интернет-страници - А1он
Почетна Свет Путин потпиша закон кој овозможува блокирање на интернет-страници
Свет

Путин потпиша закон кој овозможува блокирање на интернет-страници

18/03/2019 - 17:02 117 прегледи
Путин потпиша закон кој овозможува блокирање на интернет-страници