Сателитски снимки откриваат дека Русија спрема напад на провинцијата Идлиб - А1он
Почетна Свет Сателитски снимки откриваат дека Русија спрема напад на провинцијата Идлиб
Свет

Сателитски снимки откриваат дека Русија спрема напад на провинцијата Идлиб

18/03/2019 - 16:39 1,929 прегледи
Сателитски снимки откриваат дека Русија спрема напад на провинцијата Идлиб