Германија го засили надзорот на границата поради нападот во Утрехт - А1он
Почетна Свет Германија го засили надзорот на границата поради нападот во Утрехт
Свет

Германија го засили надзорот на границата поради нападот во Утрехт

18/03/2019 - 14:51 583 прегледи
Германија го засили надзорот на границата поради нападот во Утрехт