Харадинај се сретна со пошничката државен секретар на САД Кирстен Медисон - А1он
Почетна Регион Харадинај се сретна со пошничката државен секретар на САД Кирстен Медисон
Регион

Харадинај се сретна со пошничката државен секретар на САД Кирстен Медисон

18/03/2019 - 13:37 76 прегледи
Харадинај се сретна со пошничката државен секретар на САД Кирстен Медисон