НАТО бара Русија да и ја врати на Украина контролата над Крим - А1он
Почетна Свет НАТО бара Русија да и ја врати на Украина контролата над Крим
Свет

НАТО бара Русија да и ја врати на Украина контролата над Крим

18/03/2019 - 13:01 272 прегледи
НАТО бара Русија да и ја врати на Украина контролата над Крим