(ВИДЕО) Димитров и Османи во Брисел: Очекуваме одлука за преговори со ЕУ во јуни - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Димитров и Османи во Брисел: Очекуваме одлука за преговори со ЕУ во јуни
Македонија

(ВИДЕО) Димитров и Османи во Брисел: Очекуваме одлука за преговори со ЕУ во јуни

18/03/2019 - 12:01 92 прегледи
(ВИДЕО) Димитров и Османи во Брисел: Очекуваме одлука за преговори со ЕУ во јуни