ВМРО-ДПМНЕ: Пресудите за 27 април се драконски и нарачани од ликови како Заев и Пендаровски - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Пресудите за 27 април се драконски и нарачани од ликови како Заев и Пендаровски
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Пресудите за 27 април се драконски и нарачани од ликови како Заев и Пендаровски

18/03/2019 - 08:49 454 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Пресудите за 27 април се драконски и нарачани од ликови како Заев и Пендаровски